Kolędowanie w Arce

W magicznym nastroju minionych świąt, przy dźwiękach nastrojowej muzyki…, tak zaczęło się spotkanie, na które w środę (10.01) zostaliśmy zaproszeni do siedziby WTZ „Arka”. Grupa wolontariuszy z naszej szkoły pod opieką pań: I.Barnaś, A.Lewandowskiej  i E.Woźniak miała  okazję obejrzeć, przygotowane przez uczestników warsztatów, Jasełka. W przedstawieniu wystąpili   nasi przyjaciele, którzy włożyli dużo pracy i trudu, aby jak najlepiej zaprezentować się przed publicznością. Ich występ nagrodziliśmy  gromkimi brawami.

W drugiej części spotkania nasz zespół wokalny zaprosił wszystkich gości do wspólnego kolędowania. Śpiewanie pięknych, tradycyjnych kolęd  połączyliśmy z recytacją wierszy o tematyce bożonarodzeniowej. Przez chwilę żałowaliśmy, że  Boże Narodzenie jest tylko raz w roku.

 Na zakończenie spotkania przygotowano słodki poczęstunek.