Kolejny sukces Daniela Nowaka- laureat Indeksu

26 kwietnia 2017r. odbył się finał Powiatowego Konkursu „W Pogoni za Indeksem”. Konkurs składa się z trzech etapów. Daniel Nowak ucz. kl. 3a zakwalifikował się do finału z matematyki i geografii. Zgodnie z regulaminem  musiał wybrać tylko jedną dziedzinę. Zdecydował się w fazie finałowej stanąć do rywalizacji z geografii. Z grona 90. uczniów, którzy wystartowali w konkursie z geografii na etapie szkolnym, w finale zaprezentowało się 9. Spośród nich komisja konkursowa wyróżniła Indeksami trzech. Wśród nich Daniela. Przez trzy lata nauki Daniela Nowaka w naszej szkole jego nauczycielką geografii jest Pani Grażyna Myśków, a do występu w finale Konkursu „W Pogoni za Indeksem” przygotowywał się pod kierunkiem Pani Iwony Chylińskiej. Danielowi i jego nauczycielkom gratulujemy

.indeks daniel