Mistrz matematyki w naszej szkole !!!

11 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się finał Powiatowego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych. W eliminacjach szkolnych wzięło udział 202 uczniów z 17  szkół podstawowych powiatu głogowskiego i polkowickiego. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 40 osób, w tym dwóch uczniów naszej szkoły Filip Fijałkowski z klasy 7d oraz Kamil Kukła z klasy 7a.

Najlepiej z rozwiązaniem zadań przygotowanych przez organizatorów poradził sobie Filip Fijałkowski, który pokonał wszystkich swoich rywali. Filip uzyskał największą liczbę punktów  i został zwycięzcą konkursu.

Jesteśmy bardzo dumni z osiągniętego sukcesu, ponieważ konkurs był na bardzo wysokim poziomie, a różnice punktowe między uczestnikami były minimalne.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.