Najpiękniejsza Palma Wielkanocna

Jak co roku świetlica szkolna w SP3 zorganizowała Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna”. Celem konkursu było kultywowanie tradycji ludowych. Cieszymy się, ponieważ nasza uczennica Marcelina Bajdała z kl. 1a zajęła I miejsce, a wyróżnienia otrzymali: Dominik Daniel z kl. 1a, Piotr Łogunów z kl. 1a oraz Julia Bartuś z kl. 3b.
Nauczyciele świetlicy wraz z Panią katechetką również byli organizatorami Szkolnego Konkursu pod tym samym hasłem. Na konkurs wpłynęło wiele pięknych prac. Wśród nagrodzonych znaleźli się następujący uczniowie:
I miejsce – Wiktoria Chechelska z kl. 1a
I miejsce – Szymon Zdun z kl. 2a
II miejsce – Kacper Staniszewski z kl. 1a
II miejsce – Anna Nazir z kl. 1a
II miejsce – Nadia Bryczkowska z kl. 1a
III miejsce – Leon Raczkowski z kl. 1a
III miejsce – Martyna Zawadzka z kl. 2b
III miejsce – Maja Klauder
Wyróżniono prace uczniów:
Piotr Łogunów z kl. 1a
Marcelina Bajdała z kl. 1a
Wiktoria Hubilit z kl. 2a
Simona Bruzda z kl. 2a
Barbara Duchińska z kl. 2b
Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!