Nasi Uczniowie pomagają Amelce

Nasi uczniowie pomagają Amelce.
W czwartek (21.04.22r.) klasy piąte wybrały się do Miejskiego Ośrodka Kultury na spektakl pt. „The Playback Show”.
Nie było to zwyczajne przedstawienie, ale widowisko o charakterze charytatywnym przygotowane przez członków Stowarzyszenia „Skuteczni Wolontariusze”. Cały spektakl został pomyślany jako koncert fikcyjnej gwiazdy, która zaśpiewała, jak sugeruje tytuł, znane utwory z polskiej i światowej sceny muzycznej. „Wokalistce” towarzyszyła grupa taneczna, czyli wolontariusze. Wszystkim bardzo spodobały się układy taneczne, zaprezentowane z ogromnym talentem i zaangażowaniem.
Wstęp na spektakl był dobrowolną kwotę wrzuconą do puszki, a cały dochód organizatorzy przeznaczyli ciężko chorej Amelce, której pospieszyli z pomocą także nasi uczniowie.