PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

Kolejny sukces sportowy – 3 miejsce w mieście

Dnia 25.01.2017r. w Gimnazjum nr 5, odbył się turniej piłki ręcznej dziewcząt szkół gimnazjalnych o Mistrzostwo Głogowa.

Nasza reprezentacja dziewcząt, po zaciętych i wyrównanych meczach zajęła  3 miejsce. Należy podkreślić, że nasze dziewczęta po raz pierwszy grały w takim składzie i ”normalnej” hali. Wcześniej, nie udało się nam razem zagrać na hali!!! Na parkiecie dziewczyny dzielnie walczyły, oddając swoje serce i siły. Po raz pierwszy grały też dużymi piłkami i dlatego miały problem z opanowaniem piłki przy rzucie. Super na bramce spisywała się Ala Surlas, która wielokrotnie uratowała nas przed utratą bramki.

Reprezentację szkoły tworzyły: Ala Surlas 2a, Oliwia Łuczyk 1a, Martyna Wzorek, Ola Molek 1b, Emilia Cackowska, Ola Woźniak, Natalia Bujak 2b, Patrycja Burda, Kasia Sowińska, Weronika Szymoniak, Kinga Rutkowska, Natalia Witerska 3a, Monika Kapica 3c.

DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY!

FOTO