PÓŁKOLONIA LETNIA W SP9

W pierwszych tygodniach wakacji w naszej szkole została zorganizowana półkolonia letnia dla uczniów z klas I-III oraz półkolonia matematyczna dla dzieci z klas IV-VI. Skorzystało niemalże 90 uczniów. Harmonogram półkolonii obfitował w liczne atrakcje i wycieczki. Uczestnicy codziennie aktywnie i ciekawie spędzali czas. Brali udział w grach i konkurencjach sportowych w sali gimnastycznej, zabawach integracyjnych oraz zajęciach: plastycznych, muzycznych, tanecznych. Każda z grup uczestniczyła w zajęciach kulinarnych, podczas których uczniowie przygotowali pizzę, sałatkę oraz szaszłyki owocowe. Nie zabrakło naszych stałych punktów kolonijnych – wyjścia na basen Chrobry Głogów oraz seans w Kinie Cinema 3D. Dzieci miały również okazję uczestniczyć w różnych wycieczkach zorganizowanych podczas akcji „Lato w Twierdzy”. Były to m.in.: zdobywanie Trzech Głogowskich Wież, Dzień w Straży Pożarnej oraz zwiedzanie Sali Rajców i fosy miejskiej (podziemia Starego Miasta). Taka forma wypoczynku i spędzania czasu wolnego podczas wakacji była udana, czego dowodem są uśmiechnięte twarze uczestników na każdym zdjęciu. 

Wychowawczynie grup:

I turnus:

Grupa 1 – Kamila Rowicka

Grupa 2 – Izabella Michałowska

Grupa 3 – Marzena Rutkiewicz

Grupa 4 – Iwona Zawadzka

II turnus:

Grupa 1 – Izabella Michałowska

Grupa 2 – Marzena Rutkiewicz

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie w zajęciach, czynny udział i wspaniałe humory, które dopisywały każdego dnia. Życzymy bezpiecznych wakacji.

Zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku – Szkoła Podstawowa nr 9 w Głogowie, gdzie mogą Państwo zobaczyć jeszcze więcej zdjęć z półkolonii i być na bieżąco z wydarzeniami z życia szkoły.