SP9 DLA UKRAINY

Kochani, lawina pomocy ruszyła i jest niesamowita. Wiemy, że macie wielkie serca i bardzo dużo empatii. My również chcielibyśmy pomóc, dlatego rozpoczęliśmy w szkole zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy. W pierwszej kolejności możecie przynosić środki medyczne, koce termiczne, śpiwory, powerbanki i ładowarki. Ubrania tylko wyprane! Żywność długoterminowa taka, którą można zjeść na miejscu i nie trzeba gotować. Artykuły higieniczne również się przydadzą. Pamiętajcie, żeby wszystko pakować osobno i nie mieszać żywności z chemią ponieważ wolontariusze nie mają czasu na segregowanie wszystkiego. Pierwszy transport na granicę wyruszy w piątek (04.03.2022 r.).

Jeżeli jest wśród Państwa ktoś, kto nie ma czasu na robienie zakupów to zawsze można pomóc wpłacając pieniądze na konto Stowarzyszenia „Otwarte Drzwi”: 84 1090 2079 0000 0001 1700 5183.