Spotkanie wolontariuszy z uczestnikami WTZ „Arka”

W czwartek  wolontariusze z naszego gimnazjum zaprosili przyjaciół  i znajomych z WTZ „Arka”na zabawę noworoczną i Jasełka.

O godzinie 10.00 wszystkich uczestników powitała pani dyrektor Barbara Markowska- Oling oraz życzyła dobrej zabawy. Zanim jednak rozpoczęły się tańce, gimnazjaliści zaprezentowali przepiękne Jasełka oraz polskie kolędy, które profesjonalnie wykonał zespół wokalny pod kierunkiem pani Izabeli Barnaś. Występ został nagrodzony brawami.

Następnie wszystkich zaproszono do kawiarenki, gdzie czekał słodki poczęstunek. Chwilę potem salę wypełniły dźwięki muzyki, która nie pozwoliła siedzieć i  zaczęła się zabawa.

Goście, jak zwykle, pokazali doskonałą formę, której mogą im pozazdrościć uczniowie.

Przerwy w tańcu spędzano  przy stolikach, gdzie można było wypić coś gorącego, jak i zjeść domowe ciasto. W trosce o dobrą kondycję uczestników zabawy o godzinie dwunastej podano wyśmienitą zupę- krem z brokułów. Posileni gorącym daniem wszyscy ponownie wrócili na parkiet, bawiąc się w rytm znanych przebojów. Spotkanie  minęło  bardzo szybko i nadszedł czas pożegnania.

Zabawę oceniono  na szóstkę, a  następną  wolontariusze planują już w czerwcu.