Warsztaty świąteczne dla rodziców i ich dzieci

16 grudnia 2019 roku w naszej szkole w klasie 2a zorganizowane zostały warsztaty świąteczne dla rodziców i ich dzieci. Celem warsztatów było wykonanie ozdób na kiermasz świąteczny. Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Rodzice wysłuchali opowiadania o Bożym Narodzeniu oraz bawili się malując z zamkniętymi oczami wykonując polecenia dzieci, wzięli udział w lekcji Wow „Ho ho ho… Co wiemy o Świętym Mikołaju”. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę. Świąteczny Kiermasz trwać będzie w czwartek. Podczas jego trwania będzie można zakupić ozdoby wykonane przez dzieci i ich rodziców.