Wizyta w YASUMI

       W czwartek  21.09.2017r. w ramach realizacji  projektu edukacyjnego uczennice z klas III (oddział gimnazjalny) odwiedziły Instytut Zdrowia i Urody YASUMI.

     Głównym celem wizyty było zdobycie rzetelnej wiedzy na temat pielęgnacji skóry twarzy oraz włosów. Pierwsze spotkanie miało miejsce w salonie fryzjerskim, gdzie odbył się wykład na temat pielęgnacji skóry głowy i włosów.

     Następnie uczennice przeszły do strefy gabinetów kosmetycznych. Tam opiekę nad nimi przejął  wykwalifikowany personel: kosmetolodzy oraz kosmetolog- dermatolog. Uczennice zostały podzielone na dwie grupy .Po fachowych konsultacjach, mogły obejrzeć profesjonalny zabieg oczyszczający oraz uzyskać  informacje na temat pielęgnacji twarzy

 i ciała. Pracownice instytutu udzieliły wielu porad, które na pewno pozwolą uniknąć błędów w codziennej trosce o zdrowy wygląd.  Spotkanie zakończyło się zaproszeniem do kolejnej wizyty oraz wręczeniem drobnych upominków. Dziękujemy za miłe przyjęcie i za cenną  wiedzę.

  Pobyt w YASUMI na pewno ośmielił   i zachęcił dziewczęta  do skorzystania w przyszłości z wiedzy i umiejętności  doświadczonego personelu.