Wręczenie stypendiów Prezydenta Miasta

Dnia 3 czerwca, w piątek, o godzinie 11 w naszym gimnazjum odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów przyznanych przez Prezydenta Miasta Głogowa.

Rozdanie stypendiów odbyło się pod patronatem dwukrotnej polskiej noblistki w dziedzinie chemii, Marii Skłodowskiej-Curie. Zaproszonych gości powitali uczniowie: Paula Gołębiowska i Wojtek Nowaczyk. Po przemówieniu pani dyrektor Barbary Markowskiej-Olko, Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Fizycznej Urzędu Miejskiego w Głogowie pani Hanna Żmuda, Kierownik Wydziału Edukacji i Kultury Fizycznej pan Przemysław Powroźnik oraz Sekretarz Gminy Miejskiej Głogów pan Mirosław Strzęciwilk, wręczyli stypendia nagrodzonym uczniom z gminy Głogów, w tym czterem uczennicom naszej szkoły: Gabrieli Hadryan, Marcie Głowackiej, Magdalenie Cichy i Natalii Cichy. Oprawę artystyczną przygotowała pani Maria Rutkowska.

Gości pożegnano słowami naszej noblistki: ,,… w każdej epoce można mieć życie interesujące i użyteczne, a o to głównie chodzi, aby go nie zmarnować.”