Zabawa walentynkowa z uczestnikami WTZ „Arka”

W piątek 9.02.2018 r.  wolontariusze z naszej szkoły zaprosili przyjaciół i znajomych z WTZ „Arka” na integracyjną zabawę walentynkową.

Walentynki to bardzo  popularny  i sympatyczny dzień dla  wielu ludzi, niezależnie od wieku. Jednak  wolontariusze uznali, iż nie trzeba czekać na 14 lutego, by pokazać  nasze przywiązanie, życzliwość oraz pogłębić  przyjaźń między placówkami.

O godzinie 10.00 wszystkich uczestników powitała pani dyrektor Barbara Markowska- Oling oraz życzyła dobrej zabawy.

Chwilę potem salę wypełniły dźwięki muzyki, która nie pozwoliła siedzieć i  zaczęła się zabawa. Goście, jak zwykle, pokazali doskonałą formę i chętnie brali udział w przygotowanych zabawach.

Przerwy w tańcu spędzano  przy stolikach, gdzie można było wypić coś gorącego i zjeść domowe ciasto. W trosce o dobrą kondycję uczestników zabawy w menu kawiarenki znalazła się wyśmienitą  zupa wiśniowa. Posileni gorącym daniem wszyscy ponownie wrócili na parkiet, bawiąc się w rytm znanych przebojów.

Spotkanie  minęło  bardzo szybko w bardzo miłej i radosnej atmosferze.