ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

W dniu dzisiejszym Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 zebrali się, aby odebrać świadectwa, które były owocem całorocznej pracy. Każdy z naszych uczniów zasłużył na pochwałę i nagrodę oraz długo oczekiwane wakacje. Na uroczystym apelu gościliśmy Pana Majora Janusza Szmołdę. Były nie tylko występy, piosenki, prezentacja talentów tanecznych, muzycznych i recytatorskich, ale także nagrody dla naszych szczególnie uzdolnionych uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce. W tym roku szkolnym przyznaliśmy po raz pierwszy szczególne wyróżnienie „Złotą 9–tkę”: Hannie Florczak za szczególne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i Elizie Kucharskiej za szczególne osiągnięcia w konkursach artystycznych. Nagroda należała się również naszym Zuchom Nieustraszonym Odkrywcom z 9 Gromady Zuchowej. Drodzy Uczniowie, życzymy Wam aby nadchodzący czas wakacji był pełen przygód, służył odkrywaniu nowych miejsc i pozwolił realizować pasje. Drodzy Rodzice dziękujemy Wam za pomoc w nauce, troskę w wychowaniu i okazywaną miłość i życzymy Wam, aby czas letniego odpoczynku pozwolił na wytchnienie od codziennych obowiązków. Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele uważam rok szkolnym 2021/2022 za zakończony!

Przyłączyliśmy się do akcji #Zamiastkwiatka dla Amelki, dzięki której uzbieraliśmy piękną kwotę 788 zł. Serdecznie Państwu dziękujemy za dobre serca i za każdą wpłatę.

Życzę udanych wakacji.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 im. Polskich Odkrywców w Głogowie